تبلیغات
-->
.: سلام به شما بازدیدکننده عزیز :.

.: برای برداشته شدن پرده سیاه و مشاهده وبلاگ روی یکی از بنرهای زیر کلیک کنید :.

This Code Edited By : www.java20.mihanblog.com

Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames.


configured not to display inline frames.


آیا برای مرگ آماده ای؟ - تشریح نحوه دستگیری قاتلان سریالی زنان پولدار تهرانی
آیا برای مرگ آماده ای؟

کشتار وسیع دولت ایران

تشریح نحوه دستگیری قاتلان سریالی زنان پولدار تهرانی

یکشنبه 27 دی 1388

سردار طلایی درباره نحوه شناسایی و دستگیری قاتلان گفت:پلیس آگاهی تهران پس از وقوع اولین قتل تحقیقات خود را جهت دستگیری قاتلان آغاز كرد. زمانی كه قتل دوم و سوم به وقوع پیوست با تشكیل اكیپ ویژه ای جهت پیشگیری از قتل دیگرو شناسایی قاتلان و نحوه كار آنها كار ادامه یافت. 
براساس تحقیقات صورت گرفته و بررسی صحنه ها جنایت مشخص شد قاتلان شكارهای خود را از طریق آگهی های فروش خانه در روزنامه ها پیدا می كرده اند و پس از بررسی خانه كه در بازدید اول انجام می دادند و شرایط خانه را بررسی می كردند در مرحله دوم به همراه یك زن برای جلب اعتماد صاحب خانه وارد خانه می شدند و باتهدید دست و پای مقتولان را بسته و پس از انداختن یك پتو بر روی مقتولان آنها را با ضربات چاقو به قتل می رساند و البته مبالغ ناچیزی هم سرقت می كردند. 

پس از شناسایی شیوه قتل پلیس اقدامات پیشگیرانه ای جهت جلوگیری از قتل دیگر انجام داد و پس از جمع آوری اطلاعات و شناسایی چهره قاتلان توسط شاهدان موفق به شناسایی قاتلان و در نهایت دستگیری آنها شد. 

طلایی افزود: بامداد امروز فردی به نام علیرضا 22 ساله در شمال غربی تهران به عنوان قاتل اصلی و همدست وی به نام اعظم 23 ساله در شمال شرقی تهران دستگیر شدند. 

طلایی ادامه داد: علیرضا در اعترافات خود به سه قتل با همدستی اعظم اعتراف كرده است و افزوده است: اعظم در بستن دست و پای مقتولان به من كمك می كرد ولی به هنگام قتل به دلیل روحیه زنانه از محل جنایت بیرون می رفته است. 

علیرضا علت اصلی قتلهای خود را سرقت به دلیل بدهی 20 میلیون تومانی اعلام کرده است.

طلایی اظهار داشت :علت و انگیزه اصلی این قتلها نمی تواند سرقت باشد چرا كه قاتلان تنها پول ناچیزی را سرقت كرده اند و علت اصلی را در مسایل خانوادگی و روحی قاتلان باید جستجو كرد. 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: این بزرگ ترین جنایتی بود كه در سال 84 اتفاق افتاد كه باعث ایجاد وحشت در بین مردم شده بود البته خوشبختانه پلیس با توانمندی توانست قاتلان را شناسایی و دستگیر كند. 
فهرست وبلاگ

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

نظرسنجی

  شما تمایل دارید در مورد چه چیزی پست دهیم؟
 • بخش ویژه

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها