تبلیغات
-->
.: سلام به شما بازدیدکننده عزیز :.

.: برای برداشته شدن پرده سیاه و مشاهده وبلاگ روی یکی از بنرهای زیر کلیک کنید :.

This Code Edited By : www.java20.mihanblog.com

Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames.


configured not to display inline frames.


آیا برای مرگ آماده ای؟ - فرمانده نیروی انتظامی: آمار خودکشی در کشور 2 برابر قتل است
آیا برای مرگ آماده ای؟

کشتار وسیع دولت ایران

فرمانده نیروی انتظامی: آمار خودکشی در کشور 2 برابر قتل است

شنبه 28 آذر 1388

نوع مطلب :خودکشی، 

لحظه نیوز:

فرمانده نیروی انتظامی کشور در همایش ملی خودکشی در ایلام با اشاره به اینکه میزان خودکشی در کشور دو برابر قتل است، اظهار داشت: علل، ریشه های خودکشی و راهکارهای پیشگیری از آن در جغرافیای کشور متفاوت است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار اسماعیل احمدی مقدم، فرمانده انتظامی کشور در همایش ملی «خودکشی؛ علل، پیامدها و راهکارها و تأثیر آن بر نظم و امنیت» در ایلام افزود: مسأله خودکشی یک مسأله فرهنگی است و این معضل باید با کار فرهنگی درست شود.
وی با اشاره به اینکه محیط شناسی خودکشی در جغرافیای کشور بسیار مهم است، گفت: باید برای حل معضل خودکشی به ریشه ها و علل آن توجه شود و با کار فرهنگی و علمی و تقویت قابلیتهای روان شناختی و روان پزشکی، جامعه را به سمتی سوق دهیم که در جهت رفع این پدیده تلاش نمایند.
سردار اسماعیل احمدی مقدم در ادامه با اشاره به اینکه خودکشی در کشور دو برابر قتل است، اظهار داشت: علل و ریشه های خودکشی و راهکارهای پیشگیری از آن در جغرافیای کشور متفاوت است.
وی افزود: وقوع خودکشی در جامعه ما با کشورهای غربی متفاوت است، در جوامع غربی انسانها به پوچ گرایی می رسند و دست به خودکشی می زنند و در کشور ما افراد بر اثر فشارهای اجتماعی دست به خودکشی می زنند.
دکتر اسماعیل احمدی مقدم با اشاره به اینکه خودکشی جرم نیست، گفت: دستگاههای فرهنگی و مجامع علمی کشور در این راستا وظیفه حساس و خطیری دارند و بایستی با فعالیت بیشتر و ارایه راهکارهای مناسب در جهت کاهش میزان خودکشی در کشور تلاش کنند.

آتش سوزی 3 خودرو بر اثر نشت گاز «سی ان جی» در گیلان
رشت- خبرنگار قدس: عدم اطمینان از سیستم گازسوز خودروها موجب آتش گرفتن سه خودرو در شهرستان های لاهیجان و رشت شد.
به گزارش خبرنگار ما، دست ساز بودن سیستم گازسوز خودرو آردی در بخش سنگر شهرستان رشت به آتش گرفتن این خودرو منجر شد و در این آتش سوزی راننده خودرو نیز دچار سوختگی شد و در این سانحه با حضور نیروهای آتش نشانی آتش مهار و خاموش شد.
بر پایه این گزارش، همچنین یک دستگاه خودرو پراید گازسوز درحال حرکت به علت نشت گاز «سی ان جی» آتش گرفت و شدت آتش سوزی به حدی بود که آتش به یک دستگاه خودرو نیسان که در مجاورت خودرو پراید قرار داشت، سرایت کرد و قسمتی از این خودرو را نیز سوزاند.
یک مقام مسؤول به صاحبان خودروها توصیه کرد از گازسوز کردن خودروها به روش دست ساز خودداری نموده و از سیستم لوله کشی «سی ان جی» خودروهای خود اطمینان حاصل نمایند.
فهرست وبلاگ

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

نظرسنجی

  شما تمایل دارید در مورد چه چیزی پست دهیم؟
 • بخش ویژه

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها